395319-2026 - Resultat
Sverige – Fönsterputsning – Fönsterputs Höganäs kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputs Höganäs kommun
BeskrivningHöganäs kommun bjuder härmed in till anbudslämnande i vår upphandling av fönsterputs. Upphandlingen omfattar fönsterputs både invändigt och utvändigt på kommunens fastigheter samt städning av höga höjder.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120886:Lot:1