395462-2018 - ÄndringSverige-Södertälje: Pensionstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pensionsadministration (TI 2017-1164)(Södertälje kommun, Nykvarns kommun, Salems kommun)
Referensnummer: TI 2017-1164
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66520000 Pensionstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Pensionsadministration för Södertälje kommun, Nykvarns kommun och Salems kommun.