395551-2023 - ResultatSverige-Uppsala: Administration inom socialtjänsten
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster Socialsekreterare och biståndshandläggare
Referensnummer: KSN-2022-01361
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85321000 Administration inom socialtjänsten
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem för inhyrning av socialsekreterare och biståndshandläggare med socionomutbildning för arbete med myndighetsutövning inom socialtjänstområdet.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen