2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil med lastväxlare
Beskrivning: Upphandling av lastbil med lastväxlare till Räddningstjänsten.
Intern identifierare: KLF 2025/281
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lastbil med lastväxlare