2. Förfarande
Förfarande
Titel: Manöverlådor
Beskrivning: Manöverlådor
Intern identifierare: KOM-420117
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34942200 Signallådor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Manöverlådor