See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städmaskiner
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för leverans av professionella städmaskiner för Malmö stads verksamheter, inklusive tillhörande hårdvara och mjukvara samt tillhörande tjänster som är nödvändiga för att upprätthålla maskinernas funktion och tillgänglighet över tid, innefattande driftsättning, utbildning, förebyggande och avhjälpande underhåll, support samt uppdateringar under avtalstiden.
Intern identifierare: MLAB 2025-0026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kombiskurmaskiner
Intern identifierare: Kombiskurmaskiner
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Robotskurmaskiner
Intern identifierare: Robotskurmaskiner