2. Förfarande
Förfarande
Titel: Logistiktjänster LL-förlaget
Beskrivning: Logistiktjänster LL-förlaget
Intern identifierare: MTM-H 2026/247
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79991000 Lagerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000