Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 35100000 Nöd- och säkerhetsutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Kronobergs län (SE212)
Land: Sverige
Värde