395702-2025 - Resultat
Sverige – Elinstallation av transformatorer – CF Elkraftsentreprenad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelCF Elkraftsentreprenad
BeskrivningCF Elkraftsentreprenad
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45317200 Elinstallation av transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105386:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45317000 Övriga elinstallationsarbeten