39576-2024 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Tekniska konsulter område miljö, geoteknik och hydrogeologi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulter område miljö, geoteknik och hydrogeologi
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för tekniska konsulter inom följande områden: - Miljö - Geoteknik - Hydrogeologi
Föregående meddelande012924-2023
Intern identifierareDnr 2023-138
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTekniska konsulter
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelMiljö
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelGeoteknik
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelHydrogeologi