2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ekonomikonsult.
Beskrivning: Det aktuella uppdraget sker inom ramen för ett större beslutat utvecklingsprogram av SLUs IT miljö, benämnt IT-infralyftsprogrammet. Utvecklingsprogrammet ska genomföras och finansieras utöver den vanliga driften vid SLUs it-avdelning. Programmet startade under 2021 och är nu inne i en intensiv fas med flera pågående delprojekt och investeringar. SLU har ett team bestående av en controller, en ekonom och en ekonomiadministratör som i olika utsträckning arbetar specifikt mot IT-avdelningen.
Intern identifierare: SLU.ua.2024.2.4.4-2292
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Vara/tjänst
Beskrivning: krav och viktade kriterier
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsgivare
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsgivare (1)