Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Procurement of SIU.
Referensnummer: 411550-AI933084
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 35322000 Artilleri
II.1.4.
Kort beskrivning
Speedometer Interface Units (SIU) — 44 pcs.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35322000 Artilleri
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen