395896-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Polisutrustning – OC-grenade
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOC-grenade
BeskrivningProcurement of OC-grenade for indoor use.
Intern identifierareA374.066/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareOC-grenade