Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hearing inför upphandling av specialisthabiliteringsinsatser för flerfunktionshindrade barn och ungdomar boende på Östergårdens barn- och ungdomshem.
Referensnummer: OSN 2023-01670
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Västra Götalandsregionen planerar för en eventuell kommande upphandling av specialisthabiliteringsinsatser för flerfunktionshindrade barn och ungdomar boende på Östergårdens barn- och ungdomshem och genomför den 21 augusti 2023 en hearing. Närmare uppgifter om hearingen finns i bifogad fil "Inbjudan till hearing".
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen