396127-2023 - ÄndringSverige-Söderhamn: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Beredskap av fastighetsskötsel, Faxeholmen
Referensnummer: 13605
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Fastighetsskötsel avhjälpande åtgärder av vvs,el,bygg, och andra fel kopplade till fastigheter utanför ordinare arbetstid (beredskap)