2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS städmaskiner inkl. service
Beskrivning: Upphandlingen omfattar städmaskiner inklusive service i olika storlekar, exempelvis kombiskurmaskin, dammsugare, textilvårdsmaskin, singelskur, våtsug, och högtryckstvätt
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105034:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner, 39713430 Dammsugare