Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler till Slottsskolan i Vingåker
Referensnummer: TI 2019-1059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39160000 Skolmöbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Diverse möbler till skola.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar, 39113100 Fåtöljer, 39113200 Soffor, 39113300 Sittbänkar, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39153000 Konferensmöbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen