396324-2020 - ÄndringSverige-Karlskrona: Bränslen
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drivmedel HVO-bulkleveranser
Referensnummer: KS 2020/1661 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09100000 Bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlande myndighet
Karlskrona kommun org nr 212000-0829.
Produkten
Upphandlingen avser drivmedel HVO-bulkleveranser.