Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Aktivitetsutredning
Referensnummer: UH-2022-607
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Sundsvalls Kommun avser upphandla aktör som kan göra Aktivitetsutredningar
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster, 85121000 Läkarmottagningstjänster, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård, 85140000 Diverse hälsovård, 85142100 Sjukgymnasttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen