396411-2023 - ÄndringSverige-Luleå: Tekniska kontroller
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhållsarbeten Fuktteknik
Referensnummer: KLF 2023/798
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71356100 Tekniska kontroller
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Luleå Kommuns och Luleå Hamns behov av fuktutredning samt eventuell hantering av avfuktning.