396463-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Klockarmband – Hedersbelöning Guldklocka
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHedersbelöning Guldklocka
BeskrivningStaden delar årligen ut hedersbelöningar i form av minnesgåvor till medarbetare och före detta medarbetare som gått i pension under året. Denna upphandling avser leverans av guldklockor som hedersbelöning, i både dam- och herrmodell.
Intern identifierareSF 2025/383
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 19160000 Klockarmband
Ytterligare klassificering (cpv): 18522000 Armbandsur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHedersbelöning Guldklocka