2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) konsulter - Konsultstöd innovationsledning
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) konsulter 31190, 1. Verksamhetsutveckling
Intern identifierare: KLF 2025/644
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) konsulter - Konsultstöd innovationsledning