396528-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Staffing Services, Bosnia and Herzegovina
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStaffing Services, Bosnia and Herzegovina
BeskrivningStaffing Services, Bosnia and Herzegovina - provide consultants with some expertise
Intern identifierareLM2025/073711
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGeneral information
BeskrivningGeneral information
Intern identifierare1693582
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelQualification of tenderer
BeskrivningQualification of tenderer
Intern identifierare1693578
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelRequirements specification - common requirements
BeskrivningRequirements specification - common requirements
Intern identifierare1693579
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelRequirements specification - consultants
BeskrivningRequirements specification - consultants
Intern identifierare1709216
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelEvaluation and prices
BeskrivningEvaluation and prices
Intern identifierare1693580