396553-2026 - Resultat
Sverige – Presenter och priser – Minnesgåvor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMinnesgåvor
BeskrivningUpphandlingen avser Minnesgåvor för uppvaktning av anställda och förtroendevalda
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125482:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 18500000 Smycken, klockor o. d.