396574-2024 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Neuropsykiatriska utredningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Neuropsykiatriska utredningar
Beskrivning: Neuropsykiatriska utredningar för Vuxna och Barn
Intern identifierare: RB2023-0390
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Neuropsykiatriska utredningar