2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betongräcken
Beskrivning: Betongräcken för ett ca 1800m projekt i Göteborgsområdet.
Intern identifierare: KOM-420066
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928110 Mitträcken
Ytterligare klassificering (cpv): 34928100 Vägräcken
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Betongräcken