396686-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-produkter och tjänster
Referensnummer: SU FV-4859-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för köp av audio- och visuell (AV) utrustning och installation; med tillhörande produkter, såsom hårdvara och mjukvara; samt kringtjänster för löpande underhållsåtgärder, nyanskaffningar och anpassningar i Universitetets fastigheter.