396700-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Rekryteringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chefs-, grupp- och ledningsgrupputveckling, förändringsledning samt chefscoaching
Referensnummer: A649.895/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantörens uppdrag syftar till att stärka de förmågor som krävs i de tre rollerna som chef inom polismyndigheten och omfattar följande områden:
• Chefsutveckling
• Grupputveckling
• Ledningsgrupputveckling
• Förändringsledning
• Chefscoaching
Anbud kan läggas på ett (1) eller flera områden. Polismyndigheten avser att ingå avtal med en (1) Leverantör per område.