396782-2025 - Resultat
Sverige – Miljötjänster – Naturinventeringar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNaturinventeringar
BeskrivningUpphandling av ramavtal för Naturinventeringar vid exempelvis nybyggnads-, exploateringsprojekt samt bildande av naturreservat och som underlag till skötselplaner. Ramavtal avses tecknas med tre (3) Anbudsgivare
Intern identifierareKS2025/0060
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000