2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av slangset, oxygen. och förbrukning för vuxna och barn avsedd för hjärtlungmaskin
Beskrivning: Slangset och oxygenatorer för barn samt övrig förbrukning för barn och vuxen, avsedd för hjärtlungmaskin.
Intern identifierare: RS 2025-02889
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000