See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Andningshjälpmedel 2025-2
Beskrivning: Denna upphandling omfattar ramavtal för köp av andningshjälpmedel, förbrukningsartiklar, tillbehör och reservdelar enligt beskrivning i Kravspecifikation och Mall för upphandlingskontrakt.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Helmask
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118828:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Näsmask
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118828:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Näskuddemask
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118828:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Inhalator Stationär
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118828:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Inhalator via utrustning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118828:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Inhalator antibiotika
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118828:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Slemsug portabel
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118828:Lot:7