396820-2020 - ResultatSverige-Stockholm: Undersökningsanalys
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Analys och utveckling av den värdebaserade prissättningen samt utvärdering av läkemedel och medicintekniska produkter
Referensnummer: 00440/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79311300 Undersökningsanalys
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal med förnyad konkurrensutsättning avseende konsulttjänster för analys och utveckling av den värdebaserade prissättningen samt utvärdering av läkemedel och medicintekniska produkter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen