396825-2020 - ResultatSverige-Malmö: Biblioteks-, arkiverings-, musei- och övriga kulturtjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Översyn av Skånes riksintressen för kulturmiljövården.
Referensnummer: 436-38776-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92500000 Biblioteks-, arkiverings-, musei- och övriga kulturtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen inbjuder att lämna anbud som syftar till att teckna ramavtal omfattande Översyn av Skånes riksintressen för kulturmiljövården.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
75124000 Administration avseende rekreation, kultur och religion, 98350000 Kultur- och fritidstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen