397002-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Juridiska tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Procurement of Qualified Legal Services
Referensnummer: 20/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79100000 Juridiska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Procurement of qualified legal services.