2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster - Sakkunnigt stöd för revision
Beskrivning: Strömstads kommun samordnar upphandling av sakkunnigt stöd till kommunernas förtroendevalda revisorer samt kommunala bolags lekmannarevisorer.
Intern identifierare: KS 2024-0418
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Revisionstjänster