2. Förfarande
Förfarande
Titel: TOP Bostäder Snöröjning
Beskrivning: Avtal för snöröjning i Gällivare på TOP Bostäders fastigheter
Intern identifierare: TOP-2025/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 28 stycken