39719-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster Ektorp Vilbergen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Ektorp Vilbergen
Beskrivning: Norrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud på offentlig upphandling av avtal gällande Städtjänster; daglig städning, storstädning, golvvård och fönsterputs som ska utföras i område Ektorp och Vilbergen Norrköpings kommun. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Visning av objekten genomförs under perioden 2025-01-27 - 2025-02-07.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104318:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor