See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling - Licenspartner
Beskrivning: Licenspartner för Partille kommun
Intern identifierare: KS/2023:725
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000