2. Förfarande
Förfarande
Titel: Automation för preparatillverkning inom kromosomanalys och FISH
Beskrivning: Upphandling av instrument för preparattillverkning inom kromosomanalys och FISH
Intern identifierare: 2024-O001645
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000