397422-2025 - Planering
Sverige – Synhjälpmedel – RFI Datoranpassningar Punktskrivare
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Datoranpassningar Punktskrivare
BeskrivningRFI
Intern identifierare2025-O001613
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38624000 Synhjälpmedel