397438-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation (utom programvara) – Skyltar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyltar
BeskrivningInköp av olika typer av skyltar
Intern identifierare25/50
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 34992300 Gatuskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000