39745-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad – Framtagande av tillstånd för program Öst-hammar Östra, Överföringssystem Östham-mar-Öregrund
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramtagande av tillstånd för program Öst-hammar Östra, Överföringssystem Östham-mar-Öregrund
BeskrivningFramtagande av tillstånd för program Östhammar Östra, Överföringssystem Östhammar-Öregrund
Intern identifierare14369
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Ytterligare klassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramtagande av tillstånd för program Öst-hammar Östra, Överföringssystem Östham-mar-Öregrund