397571-2023 - ResultatSverige-Luleå: Broschyrer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2023 Tryckeritjänster Region Norrbotten
Referensnummer: 23/55
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22150000 Broschyrer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar trycksaker som exempelvis broschyrer, foldrar, affischer, visitkort, rollups etc.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22140000 Foldrar, 22462000 Reklammaterial, 30199730 Visitkort, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen