397583-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Murning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Östermalms Saluhall, DE 416 Puts och fasadentreprenad.
Referensnummer: 17/47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262522 Murning
II.1.4.
Kort beskrivning
Östermalms Saluhall, FU DE 416 Puts och fasadentreprenad.