39759-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Plywood
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Specialemballage och tjänster
Referensnummer: 22FMV4398
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44191100 Plywood
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar såväl tillverkning som lagerhållning av specialemballage.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44191100 Plywood, 44192000 Diverse annat byggmaterial, 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Tillverkning och lagerhållning av specialemballage.