39761-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontaktcenter, samtalsbokning och kö
Referensnummer: RS 2020-0542
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar funktioner för kontaktcenter, samtalsbokning och kö till Region Stockholm.
För detaljerad beskrivning se upphandlingsdokumenten.