2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbsändningar - ramavtal
Beskrivning: Tillväxtverket upphandlar ett ramavtal omfattande livesändningar via webb samt efterbearbetning av de filmade sändningarna. Målet är att teckna avtal med leverantörer som med hög kvalitet och till bra villkor tillhandahåller teknik och personal för att genomföra livesändningar från möten, seminarier och konferenser.
Intern identifierare: Ä 2026-428
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Annonserad upphandling
Intern identifierare: 1929425-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Svar på krav
Beskrivning: Föredraget alternativ
Intern identifierare: 1929426-1