397667-2018 - ÄndringSverige-Karlsborg: Informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem till Socialförvaltningen
Referensnummer: 2018-143
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48810000 Informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett verksamhetssystem för äldreomsorg- och funktionsnedsättning samt individ- och familjeomsorgen i Karlsborgs kommun.