397689-2016 - ÄndringSverige-Stockholm: Medicinsk utrustning
Danderyds Sjukhus AB, Mörbygårdsvägen, Att: Louise Jansson, Stockholm 182 88, Sverige. E-post: louise.jansson@ds.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 3.11.2016, 2016/S 212-386723)
Angående:
CPV:33100000 Medicinsk utrustning, 33162200 Operationsinstrument
Medicinsk utrustning