397728-2019 - ÄndringSverige-Göteborg: Anläggningsarbeten för kajer
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Entreprenad upprustning PACKHUSKAJEN, Göteborg
Referensnummer: 0405/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45241100 Anläggningsarbeten för kajer
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenad avseende upprustning av kajområde PACKHUSKAJEN, Göteborg
Anbudsumman för huvuddel
Här anges total anbudssumma i SEK exklusive moms enligt mängdförteckning avseende huvuddelen enligt beskrivning i detta upphandlingsdokument.